Seo nedir?

SEO, “search engine optimization” kelimelerinin baş harfleriyle oluşmuş Türkçe anlamıyla “arama motoru optimizasyonu” demektir. SEO web sitenizin arama motorlarında en üstlerde (ilk sayfalarda) çıkmasını sağlar. SEO uygulamak isteyen herkesin ilk bilmesi gereken şey budur. SEO sayesinde ilk sıralarda yer alarak ziyaretçi sayınızı, dolayısıyla da popülaritenizi ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Seo nasıl yapılır?

Peki biz sitemize nasıl arama motoru optimizasyonu uygulayabiliriz. SEO çalışmalarında öncelikle uzman bir kişi ya da ekip ile çalışmalısınız. Web sitenizin içeriğindeki kodlamalar, resim büyüklükleri, web sayfalarınızın yüklenme süreleri, anahtar kelimelerin doğrulukları vs.. gibi bir çok etken web sitenizin sırasının belirlenmesinde rol oynar. Bu düzenlemeleri yapmak ve sitenizin Google veya diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıkması için SEO hizmeti veren kişi ya da kurumlarla çalışmanız gerekmektedir.

Çok şanslısınız çünkü, sizlere en iyi sonuçları aldıracak SEO uzmanının web sitesindesiniz. Aşağıdaki mail adresiyle irtibata geçerek, hemen web sitenizin arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmasını sağlayın ve kazancınızı artırmaya başlayın.

SEO Uzmanı

Volkan ŞABAHAT

volkankey@gmail.com

Kategoriler: SEO

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir